Piotrków Kujawski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 700 000 PLN
Cena za m2
85,88 PLN
Powierzchnia
31 440 m2
Powierzchnia działki
3 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Biurowe, Inne, Przemysłowo/Produkcyjne , Magazynowe, Inne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Dostępne od
2019-04-01
Numer oferty
2/5665/OOS

Opis nieruchomości

Zachęcam do zapoznania się z ofertą i zakupu nieruchomości inwestycyjnej składającej się z działki zabudowanej budynkiem handlowo usługowym z częścią biurową, dwóch hal magazynowych, placu składowego oraz przynależnych działek w tym jedna z pozwoleniem na budowę hali magazynowej/produkcyjnej o powierzchni 178,92m2. Łączna powierzchnia nieruchomości zabudowanej oraz działek przynależnych wynosi 3,144 HA. W zależności od potrzeb nieruchomość może pełnić rolę obiektu o przeznaczeniu handlowo-usługowym, magazynowym bądź produkcyjnym. Od pięciu lat i obecnie jest prowadzona w tym miejscu z powodzeniem działalność handlowa – hurtownia materiałów budowlanych. Istnieje możliwość przejęcia obiektu wraz z asortymentem, którego wartość w przybliżeniu to ok. 450 tys. zł. Nieruchomość położona jest w południowej części powiatu radziejowskiego, na obrzeżach Piotrkowa Kujawskiego. W pobliżu znajduje się linia kolejowa północ-południe, drogi powiatowe, a w odległości 20 km mamy dostęp do autostrady A1.

Główny budynek handlowo-usługowy składa się z parteru składającego się z pomieszczeń na w których odbywa się działalność handlowa – obecnie hurtownia budowlana, dodatkowo na parterze mamy część socjalną oraz kotłownię. Piętro zajmują biura oraz rozbudowana część socjalna z kuchnią, łazienką z prysznicem oraz przestronnymi pokojami co daje możliwość kwaterowania pracowników. Bezpośrednio przyległe budynki to hale magazynowe, które można wykorzystać na cele produkcyjne.

Budynek handlowo-usługowy wraz z halami i placem składowym jest ogrodzony i objęty systemem kamer wewnętrznych i zewnętrznych. Do obiektu doprowadzona jest pełna infrastruktura: telefon, internet, przyłącze wodociągowe, własne szambo. Do nieruchomości doprowadzona jest przyłącze energetyczne o dużej mocy, moc można zwiększyć do 130 kW - co daje możliwość przyłączenia maszyn z dużym zapotrzebowaniem prądowym. W budynku w którym prowadzona jest działalność handlowa wysokość pomieszczeń ma odpowiednio: 275cm do 320, na piętrze 270 cm. W halach magazynowych mamy 390 cm, bramy wjazdowe mają 390 cm szerokości i 290 cm wysokości.

Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny ze względu na możliwość rozbudowy, a przede wszystkim na możliwość przejęcia obiektu kompletnego, już działającego i który przynosi zyski.

Inwestorów zainteresowanych szczegółami oferty proszę o kontakt, chętnie odpowiem na wszystkie pytania: HELIOS NIERUCHOMOŚCI Patryk Zaustowicz 536 464 212

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Zaplecze socjalne pod produkcję: Tak
  • Przydział mocy energia elektryczna (KW): 130
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Patryk Zaustowicz

Patryk Zaustowicz

doradca ds. nieruchomości

Mobile:
536 464 212
Email:
helios.patryk@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HELIOS Patryk Zaustowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest HELIOS Patryk Zaustowicz z siedzibą przy , Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres helios.patryk@gmail.com… czytaj więcej