Toruń

Rubinkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 900 PLN
Cena za m2
1 438,89 PLN
Powierzchnia
18 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Typ hali
Murowana
Dostępne od
2017-07-07
Numer oferty
1/5665/OOS

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 18m2, położony przy ulicy Bukowej. Garaż jest oświetlony, przed garażem mamy wylewkę betonową co ułatwia wjeżdżanie pojazdem. Do garażu jest doprowadzony prąd, nie ma kanału.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt, chętnie odpowiem na Państwa pytania: HELIOS NIERUCHOMOŚCI Patryk Zaustowicz 536 464 212

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi. Oferujemy kompleksową pomoc w procesie kredytowania nieruchomości.

Przedstawiona prezentacja oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego nie jest ofertą i ma charakter wyłącznie informacyjny. Zamieszczamy informacje prawdziwe, według wszelkiej wiedzy oraz parametrów przekazanych przez właściciela lub osobę reprezentującą.

Kontakt

Patryk Zaustowicz

Patryk Zaustowicz

doradca ds. nieruchomości

Mobile:
536 464 212
Email:
helios.patryk@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HELIOS Patryk Zaustowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest HELIOS Patryk Zaustowicz z siedzibą przy , Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres helios.patryk@gmail.com… czytaj więcej